Profesionisti – Masculin General

 

Loc

Nr.conc.

Nume

Categ.

Localitate

Club

Timp

1

116

Gyorgy Szabolcs-Istvan

16-29

Cluj-Napoca

Valetudo Skyrunning

1:48

2

95

Dale Joe

30-39

Londra

London Triathlon

1:58

3

109

Coman Nicolae-Marian

16-29

Brasov

Lps Brasov

1:58

4

1

Soveresan Andrei-Gratian

16-29

Cugir

Runsilvania

2:02

5

117

Negus Ovidiu

30-39

Cluj-Napoca

 

2:03

6

3

Ungur Mihai

30-39

Bistrita

 

2:10

7

129

Sangeorzan Lazar

+50

Oradea

 

2:11

8

82

Butcovan Sebastian

40-49

Baia-Mare

Pegas Triatlon

2:12

9

83

Aftimescu Claudiu

16-29

Cluj-Napoca

Picuri De Folk

2:12

10

182

Boutique Fabriel

40-49

Belgia

 

2:15

11

123

Patras Ionut

16-29

Bucuresti

 

2:18

12

177

Cîrjea Daniel Cristian

30-39

Timisoara

 

2:18

13

84

Lele Claudiu

30-39

Oradea

 

2:19

14

159

Csaba Papp

40-49

Cluj-Napoca

Rupicapra

2:19

15

162

Zavodszky Tamas

+50

Oradea

C.S. Ady Liceum Oradea

2:20

16

138

Dobra Paul

30-39

Timisoara

 

2:21

17

156

Szabo Ferenc

30-39

Cluj-Napoca

Rupicapra

2:22

18

108

Kiss-Lorincz Geza

30-39

Cluj-Napoca

 

2:23

19

87

Golban Ionut

16-29

Cluj-Napoca

Garmin

2:25

20

167

Manea Cristian

40-49

cluj napoca

rupicapra

2:25

21

42

Klocek Eduard Robert

30-39

Hunedoara

Cl. Aventura si Perip

2:30

22

7

Mihaescu Daniel

30-39

Cluj-Napoca

 

2:33

23

8

Pop Ioan

40-49

Baia-Mare

Rock 'n Road

2:34

24

75

Ghitoc Liviu

+50

Brasov

Buff Teamplus Adv

2:35

25

48

Tisza Eduard

16-29

Arad

Experienta Multisport

2:39

26

154

Cic Petre

40-49

Sanpetru

LIBRA Natura

2:39

27

61

Bob Marius

16-29

Cluj-Napoca

Fortech

2:40

28

113

Csutak Csaba

30-39

Cluj-Napoca

 

2:44

29

181

Cosmaţchi Călin Gabriel

40-49

Cluj

 

2:44

30

134

Rusu Marius

30-39

Arad

 

2:45

31

39

Croitoriu Dragos

40-49

Cluj-Napoca

 

2:46

32

158

Cociorva Dan

30-39

Timisoara

 

2:47

33

90

Kovacs Arpad

40-49

Budapesta

 

2:53

34

2

Moroi Daniel

16-29

Targu Frumos

Runsilvania

2:57

35

72

Timar Iulian

16-29

Medias

Picuri De Folk

2:57

36

106

Petra Constantin

30-39

Floresti

 

2:58

37

50

Rotar Mihai

16-29

Cluj-Napoca

 

3:06

38

62

Buza Cosmin

30-39

Cluj-Napoca

 

3:06

39

163

Beu-Dachin Nicolae

40-49

Luna de Sus

Evopro

3:06

40

164

Molnar Alexandru

30-39

Voluntari

 

3:07

41

60

Kiss Arany Mark

16-29

Oradea

 

3:08

42

81

Chichisan Calin

40-49

Cluj-Napoca

 

3:10

43

170

Trofin Daniel

30-39

arad

Experienta Multisport

3:10

44

34

Iacob Daniel Cristian

40-49

Arad

Experienta Multisport

3:10

45

70

Moroi Catalin

16-29

Targu Frumos

 

3:12

46

36

Muresan Valentin

40-49

Timisoara

Alergotura

3:13

47

55

Katai Robert

30-39

Arad

Experienta Multisport

3:20

48

99

Gheorgheci Marian Nicolae

30-39

Drobeta Turnu

Alergotura

3:21

49

53

Kurta Aladar

30-39

Cluj-Napoca

 

3:29

50

20

Stanca Alexandru Calin

16-29

Arad

Experienta Multisport

3:30

51

49

Chindea Florin

30-39

Timisoara

 

3:30

52

132

Jurca Bogdan

-16

Arad

 

3:30

53

137

Meszar Ladslau Adam

40-49

Arad

 

3:30

54

68

Olaru Cristian

30-39

Iasi

 

3:33

55

80

Totolan Damian

40-49

Constanta

Oftalux&Monique

3:42

56

29

Torok Tivadar

16-29

Campia Turzii

CS Politehnica Cluj

3:53

57

22

Maghera Tiberiu

+50

Arad

Experienta Multisport

4:07

58

23

Ungur Daniel

16-29

Arad

Experienta Multisport

4:07

59

111

Iliuc Cosmin Marian

40-49

Timisoara

Alergotura

4:11

60

101

Roman Mihai

40-49

Sibiu

 

4:23

61

102

Popovici Bogdan

40-49

Cluj-Napoca

 

4:23

62

176

Bogdan Radu

30-39

Cluj

 

4:23

 

Profesionisti – Feminin General

 

Loc

Nr.conc.

Nume

Categ.

Localitate

Club

Timp

1

88

Gainariu Iulia

16-29

Zarnesti

La Sportiva

2:12

2

10

Boer Kincso

16-29

Cluj-Napoca

Pro Orientare

2:38

3

27

Tisza Flavia

16-29

Arad

Experienta Multisport

2:45

3

66

Florian Florina

30-39

Cluj-Napoca

 

2:45

5

78

Kocsis Eva

16-29

Nusfalau

 

3:07

6

136

Meszar Anca Raluca

16-29

Arad

 

3:07

7

124

Amuntencei Mihaela

30-39

Cluj-Napoca

 

3:13

8

63

Serban Diana

30-39

Timisoara

Alergotura

3:14

9

157

Vasiac Diana-Maria

16-29

Timisoara

Alternative Tm

3:14

10

149

Onutu Smaranda

16-29

Cluj-Napoca

Fortech

3:15

11

89

Moisa Ioana

16-29

Arad

Experienta Multisport

3:18

12

9

Boer Boglar

40-49

Cluj-Napoca

Pro Orientare

3:19

13

54

Hochbauer Eva

16-29

Arad

Experienta Multisport

3:25

14

120

Miazga Diana

40-49

Arad

Experienta Multisport

3:25

15

133

Rus Adriana

30-39

Arad

 

3:28

16

6

Roatis Dania

40-49

Sisesti

 

3:29

17

67

Olaru Anda

16-29

Iasi

 

3:33

18

184

Theleman Andreea

30-39

 

 

3:36

19

122

Mialtu Mirela Violeta

16-29

Bucuresti

 

3:42

20

125

Editoiu Diana

30-39

Cluj-Napoca

 

3:44

21

96

Gorog Emese Gyongyi

30-39

Cluj-Napoca

 

4:21

22

183

Sava Stefania

16-29

 

 

4:22

23

76

Gabara Daiana

16-29

Arad

Experienta Multisport

4:22

 

Hobby – Masculin General

 

Loc

Nr. conc

Nume

Categ.

Localitate

Club

Timp

1

107

Boga Gabriel

16-29

Brasov

Csu Brasov

0.33

2

98

Hanganut Cristian

16-29

Bistrita

 

0.39

3

17

Gafita Bogdan Mircea

30-39

Baia-Mare

SBD Alpin

0.40

4

85

Prejmerean Marian

30-39

Brasov

 

0.45

5

180

Mihuţ Cătălin

-16

Răchiţele

 

0.45

6

175

Marchiş Maximilian Mihai

30-39

Cluj-Napoca

schimb maraton apuseni

0.46

7

104

Popa Ciprian

30-39

Bucuresti

 

0.48

8

5

Theiss Robert

30-39

Alba Iulia

Theiss agency 

0.52

9

52

Danci Gabriel

30-39

Borsa

Gabry Pav Design

0.52

10

37

Potra Nicu

+50

Timisoara

 

0.53

11

185

Pavel Cosmin

30-39

Huedin

 

0.56

12

186

Holobiuc Bogdan Cristian

30-39

Cluj-Napoca

 

0.56

13

112

Timis Vasile Cristian

30-39

Moisei

SC. Auto-Nicolas SRL

0.58

14

166

Stefan Aurel Dumitru

+50

Craiova

 

0.58

15

12

Vlad Carol

30-39

Apahida

 

1.04

16

179

Miazga Andrei

-16

Arad

 

1.04

17

174

Samoilă Răzvan

40-49

Cluj-Napoca

schimb maraton apuseni

1.06

18

77

Neagu Lucian

+50

Arad

Experienta Multisport

1.12

19

178

Budea Viorel

-16

Arad

 

1.15

20

169

Tăuţan Ionuţ

16-29

Zalau

 

1.17

21

25

Tandara Lucian

+50

Arad

Experienta Multisport

1.18

22

155

Misca Cornel

+50

Turda

 

1.50

 

Hobby – Feminin General

 

Loc

Nr. conc

Nume

Categ.

Localitate

Club

Timp

1

19

Klein Adriana

30-39

arad

experienta multisport

0.47

2

171

Floca Claudia

-16

Cluj-Napoca

 

0.48

3

172

Todoruţ Ioana

-16

Cluj-Napoca

 

0.48

4

33

Potra-Muresan Cristina

30-39

Timisoara

Alergotura

0.49

5

152

Torok Annamaria

30-39

Sancraiu

 

0.51

6

118

Rusu Irina

16-29

Zalau

 

0.55

7

165

Olariu Daniela Ioana

40-49

Giroc

 

0.55

8

28

Bugja Andrea

30-39

Odorh. Secuiesc

 

0.57

9

65

Craciun Loredana Anca

16-29

Timisoara

Alergotura

0.57

10

114

Chinta Mara Cristina

30-39

Baia-Mare

 

0.57

11

115

Baltan Cristina

30-39

Cluj-Napoca

 

0.57

12

119

Krecsi Gabriela

40-49

Cluj-Napoca

 

0.57

13

126

Baia Codruta

16-29

Sighisoara

 

1.00

14

24

Tandara Florentina

+50

Arad

Experienta Multisport

1.02

15

18

Aslau Laura

40-49

Arad

experienta multisport

1.02

16

73

Troanca Diana

16-29

Sibiu

 

1.03

17

59

Sida Mocanu Andreea

16-29

Arad

Experienta Multisport

1.04

18

86

Bratu Andreea

30-39

Brasov

 

1.04

19

141

Butcovan Cornelia

40-49

Baia-Mare

Pegas Triatlon Club

1.07

20

41

Petre Anca Cristina

16-29

Timisoara

Alergotura

1.09

21

142

Butcovan Iulia

16-29

Baia-Mare

Pegas Triatlon Club

1.10

22

143

Butcovan Anda

16-29

Baia-Mare

Pegas Triatlon Club

1.10

23

26

Trifon Monica Adina

40-49

Arad

Experienta Multisoprt

1.15

24

31

Jeberean Cristina Livia

30-39

Timisoara

Alergotura

1.15

25

69

Szakacs Nadina Maria

16-29

Arad

Experienta Multisport

1.16

26

71

Novac Roxana

16-29

Timisoara

 

1.16

27

168

Vajaean Cristina

16-29

Cluj-Napoca

 

1.17

28

105

Patras Ancuta

16-29

Bucuresti

 

1.18

29

121

Filip Viorica Florina

30-39

Arad

Experienta Multisport

1.21